На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

П’ять українських нагород на чемпіонаті Європи з воднолижного спорту

28 серпня, 11:17
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

П’ять нагород українські юнаки вибороли на чемпіонаті Європи з воднолижного спорту, який відбувався з 19 по 26 серпня в Парижі, повідомляють УНН із посиланням на прес-службу Міністерства молоді та спорту України. Зокрема в змаганнях серед дівчат Ольга Івлюшкіна показала блискучий результат, здобувши перемогу в трьох дисциплінах (трамплін, фігурне катання та багатоборство). Ще одну золоту нагороду до медальної скарбнички нашої команди поклав Олександр Самойлов у фігурному катанні. Крім того, срібною призеркою чемпіонату Європи у фігурному катанні стала Станіслава Просвєтова. Зазначимо, що у загальнокомандному заліку українська команда посіла друге місце. Загалом же участь у змаганнях узяли представники із 21 країни.

Delimiter 468x90 ad place