Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Патріотизм у наших спортсменів у крові»

Ольга Харлан та Андрій Ягодка здобули перемогу на чемпіонаті України з фехтування на шаблях
16 квітня, 10:43
ФОТО З САЙТА STUDENT.NUOS.EDU.UA

Учора в Києві на базі ОНСЦ «Конча-Заспа» стартував Чемпіонат України з фехтування. Як повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України, відкривали турнір шаблісти — чоловіки і жінки. Закономірно, що першими чемпіонами країни у 2015-му стали лідери всеукраїнської класифікації — чинна чемпіонка світу Ольга Харлан (Миколаїв) та Андрій Ягодка (Одеса). Утім, вітчизняний чемпіонат не став для них легкою прогулянкою. Так, у фіналі Ольга здобула перемогу над хмельничанкою Аліною Комащук з перевагою лише в 1 удар (15:14), а Андрій з аналогічним рахунком переміг Дмитра Бойка (Хмельницький-Миколаїв). Бронзові нагороди в жіночій шаблі вибороли Ольга Жовнір (Київ-Хмельницький) та Олена Вороніна (Київ). А в чоловічій шаблі на третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Олексій Стаценко (Київ) та Юрій Цап (Миколаїв).

«Оля на сьогоднішній день є найсильнішою спортсменкою світу з фехтування — вона очолює першу сходинку світового рейтингу. Минулого року Харлан виграла чемпіонат світу, чемпіонат Європи, успішно розпочала 2015-й спортивний рік. Це не може не тішити. Її нагородили за версією НОКу, як найкращого спортсмена року, і також отримала звання Людина року за спортивною версією. Але розслаблятися — зарано, адже цей рік — передолімпійський, — зауважив у коментарі «Дню» тренер спортсменки Артем Скороход. — Тому хочеться, щоб Оля підтримувала свій клас. Вона має дуже міцний характер, якому можуть позаздрити чоловіки. Перед тим, як виходити на доріжку, вона наперед вибудовує в деталях схему бою, вивчає суперника, однаково принципово готуючись до міжнародних протистоянь та внутрішнього чемпіонату. Якщо говорити про її додаткове мотивування на міжнародних стартах — то ситуація в країні мотивує сама. Патріотизм в неї в крові, тому вона прагне особливо перемагати сьогодні, щоб наш прапор підіймався в Росії (минулого року) та інших країнах. У шаблістів-чоловіків переміг на чемпіонаті Андрій Ягодка. Він переграв у напруженому протистоянні Дмитра Бойка, до речі, чоловіка Ольги Харлан».

Delimiter 468x90 ad place