Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна здобула ще одну бронзову медаль на Паралімпіаді

11 березня, 11:46

Українська спортсменка Людмила Павленко здобула для України бронзову медаль у біатлонному спринті на 10 км у категорії "сидячи".

У комплексі змагань з лижних гонок та біатлону "Лаура" українка виграла бронзову медаль у гонці на 10 км "сидячи" на Паралімпіаді в Сочі. Ще одна представниця України Олена Юрковська фінішувала на четвертій позиції.

Перемогу здобула спортсменка з Німеччини Аня Вікер з результатом 32 хв. 54.4 секунди Без промахів відстрілялася на всіх чотирьох вогневих рубежах. Срібна нагорода дісталася росіянці Світлані Коноваловій - вона прийшла до фінішу з результатом 33 хв. 36.7 секунди, допустивши два промахи під час стрільби.

Нагадаємо, що для Людмили Павленко це вже друга нагорода в Іграх у Сочі, 9 березня спортсменка завоювала "золото" в дисципліні лижні гонки на дистанції 12 км.

Зараз Україна знаходиться на третьому місці у загальному медальному заліку. В її скарбничці 8 медалей, серед яких 2 золоті, 2 срібних та 4 бронзових.

Delimiter 468x90 ad place