На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Українські біатлоністки виграли срібло на етапі Кубку світу

14 лютого, 09:18
Фото прес-служби НОК України

В жіночій естафеті на восьмому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в місті Преск-Айл (США) українські біатлоністки вибороли друге місце.

Про це повідомляє прес-служба НОК України.

В естафеті Україну представляли чотири біатлоністки - Ірина Варвінець, Олена Підгрушна, Наталія Бурдига Юлія Джима, повідомляє прес-служба Федерації біатлону.

На останніх секундах дистанції вирішальний внесок у завоювання другого місця українською командою зробила Олена Підгрушна. Вона вийшла на фінішну дистанцію п'ятою, але в самому фінішному змаганні зуміла здобути для команди срібну нагороду.

Перше місце на змаганні взяли біатлоністки з Чехії, а спортсменки з Німеччини опинилися на третьому місці.

В гонках найсильніших біатлоністів настає перерва до початку березня, коли в норвезькому Холменколлені почнеться головний старт сезону - чемпіонат світу.

Наші красуні! Наша гордість! Срібні призерки жіночої естафети на 8 етапі Кубка світу з біатлону - Ірина Варвинець, Наталя Бурдига, Юлія Джима та Олена Підгрушна! І тренер Урош Велепец :)

Опубліковано НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team 13 лютого 2016 р.
Delimiter 468x90 ad place