Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Наші «срібло» і «бронза»

Богдан Бондаренко і Людмила Оляновська поїхали з Чемпіонату світу з легкої атлетики з медалями
01 вересня, 11:33
ФОТО REUTERS

У Пекіні (Китай) завершився Чемпіонат світу з легкої атлетики. На рахунку збірної України дві медалі — 1 срібна і 1 бронзова. В останній день змагань українець Богдан Бондаренко не зміг відстояти свій титул у стрибках у висоту, розділивши срібло з китайцем Чжан Гуовеєм — по 2,33 м, повідомляє www.sportonline.ua. Переміг канадієць Дерек Дроун (2,34). Раніше Людмила Оляновська у ходьбі на 20 км здобула бронзову медаль (1:28.13). Чемпіонкою світу стала китаянка Лю Хон (1:27.45), срібною призеркою її співвітчизниця Лу Сючжі (1:27.45). У медальному заліку українці посіли 22-е місце. Перемогли кенійці (7-6-3), другими стали ямайці (7-2-3), третіми — американці (6-6-6). За загальною кількістю нагород перші — американці (18), другі — кенійці (16), треті — ямайці (12). Українці поділяють 14-е місце з командами Білорусі, Австралії, Хорватії, Багамів, Тринідаду і Тобаго та Франції.

Delimiter 468x90 ad place